Integracja różnych systemów informacji pasażerskiej.

Jednym z najczęstszych problemów polskich firm przewozowych jest duża różnorodność systemów informacji pasażerskiej. Z tego powodu w wypadku aktualizacji tras konieczne jest wprowadzanie zmian w kilkunastu różnych sterownikach, co pochłania czas i pieniądze.

Nasz firma oferuje kompleksową integracje wszystkich Państwa systemów pod nasz sterownik SSI-2. Obsługuje on także kasowniki typu RG, co znacząco zmniejsza liczbę urządzeń w kabinie kierowcy, a tym samym poprawia komfort jego pracy.

Ponad to, otrzymują Państwo konto w naszym systemie Generatora Tablic, dzięki czemu pracownicy Państwa firmy mają możliwość szybkiej zmiany wyświetlanej informacji na dowolnym komputerze bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Zachęcamy do zapoznania się z kontem demonstracyjnym generatora (login i hasło dla użytkownika to demo).

Przykładowa konfiguracja tablic dla jednego pojazdu, którą można zintegrować:

Tablica przednia: Lawo

Tablica boczna: Mobitec

Tablica numerowa: Bross

Po integracji mają Państwo do dyspozycji prosty system z jednym sterownikiem i łatwym sposobem zarządzania trasami.

Możemy połączyć w jeden system nie tylko tablice mozaikowe, ale także LED-owe.

Zalety takiej unifikacji systemów wyświetlania są oczywiste:

 • Wyświetlacze (tablice) pracują pod kontrolą dowolnego sterownika produkcji NDD, R&G lub Pixel (obecnie z pewnymi ograniczeniami). Możliwa jest więc wymienność wyświetlaczy między pojazdami zawierającymi systemy różnych producentów.
 • W przypadku gdy użytkownik decyduje się na sterowniki jednego producenta, nie ma konieczności wymiany kosztownych wyświetlaczy, a jedynie ich adaptacji. Dodatkowo, zredukowane zostają koszty zakupu sprzętu i oprogramowania potrzebnego do tworzenia listy tras, które są dla każdego producenta inne i wzajemnie niekompatybilne. Ważne jest również to, że modyfikacji ulega tylko jedna lista tras, a nie kilka dla każdego sterownika.
 • Przystępna cena usługi, uzależniona od wielkości zamówienia oraz warunków logistycznych wykonywania usługi. Ustalana jest indywidualnie.
 • Możliwość zakupu używanych wyświetlaczy w atrakcyjnych cenach.

Cechy sterownika SSI-2 naszej produkcji:

 • Obsługuje wyświetlacze NDD i R&G (bez konieczności przerabiania), oraz wyświetlacze LAWO, BROSE, KRUEGER, MOBITEC i inne po modyfikacji elementów płyty sterującej.
 • W wersji specjalnej SSI-2 steruje wyświetlaczami LAWO, BROSE, KRUEGER (magistrala IBIS) bez konieczności ingerencji w samą tablicę, przy czym wpis listy tras do tablic (monobloka) odbywa się w sposób tradycyjny. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że kierowca nie musi pamiętać umownych kodów numerycznych dla każdej z tras (tak jest w przypadku oryginalnych sterowników), a jedynie numer linii i przystanek docelowy.
 • Sterownik po zatwierdzeniu wybranej trasy sam przesyła wspomniany umowny kod, nie obciążając tym samym kierowcy.
 • Obsługuje kasowniki KRG2, KRG3, KRG4, KRG6, NJ bez konieczności stosowania jakichkolwiek urządzeń pośredniczących (SRG 3000 nie obsługuje kasowników KRG2 - KRG4 bez odpowiedniego interfejsu, a STR1-2 nie obsługuje KRG-6 po magistrali RS-485).
 • Przy zakupie już 1 sztuki SSI-2 użytkownik zyskuje dostęp do generatora tras na naszej stronie internetowej. Dostęp ten jest darmowy nieograniczony czasowo.
 • Generator napisów ułatwia wpisywanie i modyfikacje listy tras z jednoczesną ich wizualizacją dla tablicy każdej wielkości.
 • Wpisywanie listy tras do sterownika SSI-2 odbywa się za pośrednictwem karty SD i trwa zwykle kilka sekund. Z tego wynika, że użytkownik NIE PONOSI ŻADNYCH DODATKOWYCH KOSZTÓW sprzętu i oprogramowania koniecznego do wpisywania listy tras.
 • Zastosowany protokół komunikacyjny łączy prostotę systemu R&G z dużymi możliwościami graficznymi systemu Pixel, a optymalny wygląd wyświetlanych napisów umożliwia wspomniany generator znajdujący się na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z kontem demonstracyjnym generatora (login i hasło dla użytkownika to demo).
 • Posiada przyjazny i bardzo łatwy w obsłudze interfejs użytkownika. SSI-2 jest najwygodniejszym dla użytkownika sterownikiem systemów informacyjnych.
 • SSI-2 jest jednym z najtańszych sterowników w kraju.

Koszt przerobienia systemu zależy od indywidualnej konfiguracji tablic oraz od tego, czy usługa jest wykonywana z nowy sterownikiem czy bez. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Firma NDD posiada w swojej ofercie używane tablice mozaikowe po pełnej regeneracji z przystosowaniem do pracy z naszym sterownikiem SSI-1 lub z sterownikiem RG-3000. Wszystkie tablice posiadają naszą roczną gwarancji. Ceny znajdą państwo w cenniku.