Tablice LED

Nasz firma oferuje kompletny system tablic świetlnych do autobusów. Oferowany przez nas zestaw składa się z trzech tablic (przednia, boczna i tylnia) oraz sterownika.

Technologia wykonania:

Nasze tablice wykonane są przy użyciu nowatorskiej techniki sterowania. Dzięki temu przedłużona została znacząco żywotność wszystkich podzespołów użytych do jego wykonania. System jest wyjątkowo wydajny i w małym stopniu obciąża zasilanie autobusu.

Sterownik:

Sercem układu jest sterownik SPD-1A. Już na etapach jego projektowania założyliśmy że ma być jak najbardziej uniwersalny. Dzięki temu oferujemy dziś urządzenie które potrafi obsługiwać nie tylko rozwiązania naszej produkcji ale i inne istniejące na rynku. Nasz sterownik potrafi działać z tablicami typu LED i klatkowymi produkcji R&G i Pixela. Obsługuje on też wszystkie obecnie używane rodzaje kasowników. Dzięki temu ograniczyliśmy w znaczący sposób ilość urządzeń znajdujących się w kabinie kierowcy.

Generator tras:

Dodatkowym atutem naszego rozwiązania jest łatwe zarządzanie trasami. My dajemy możliwość aby użytkownik wpływał na praktycznie każdy aspekt wyglądu informacji prezentowanej na ekranie. Oferowany sterownik obsługuje karty SD na których przechowywane są informacje do wyświetlenia. Na naszej stronie znajduje się wizualny generator w którym tworzone są trasy. Każdy z naszych klientów otrzymuje własne konto w naszym systemie. Zapraszamy do skorzystania z konta demonstracyjnego generatora (login i hasło dla użytkownika to demo).

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do małych baz gdzie wielokrotnie zdarza się że każdy autobus jest innej marki. Tablice zawsze są wykonywane na konkretny wymiar, dlatego dla nas to nie problem.

System oferujemy w każdej konfiguracji. Wyceny dokonujemy indywidualnie dla każdego klienta.